Cureit 

Cureit

CurcuPrim obsahuje složku Cureit, jedinečný extrakt obsahující úplné spektrum látek nacházejících se v kurkumě

Jedná se o unikátní a zcela ojedinělou formu kurkuminu, která reaguje se skupinami biopolymerů nacházejících se v kurkumě. Je prokázáno, že přítomnost lipidů v přípravku Cureit pomáhá zvyšovat biologickou dostupnost kurkuminu. Proteiny, obsažené ve složce Cureit, reagují s kurkuminem a společně vytvářejí komplexy, které zvyšují jeho biologickou dostupnost. Kurkumin se tak lépe vstřebává do organismu a má výraznější účinky na naše zdraví.

Zatímco standardní extrakt kurkumy obsahuje pouze 4 – 5% kurkuminu, u složky Cureit byl prokázán podíl této látky ve výši až 50%. Díky tomu se významně zvyšuje biologická dostupnost kurkuminoidů, a přípravek tak má vynikající zdravotní účinky.

Kurkumin má léčivé schopnosti. K tomu, aby mohly být terapeutické vlastnosti kurkuminu maximálně využity, je zapotřebí zapojit kompletní spektrum všech látek obsažených v kurkumě. Složka Cureit tuto součinnost zajišťuje.

Cureit je 100% přírodní látka. Jeho zpracování je výrazně šetrnější než je tomu u běžných extraktů, během procesu extrakce se využívá pouze voda a etanol.

Cureit je zpracováván speciální patentovanou metodou. Díky své součinnosti s touto jedinečnou směsí přírodních látek získává kurkumin nejvyšší možný index biologické dostupnosti.

gelipsa

Biologická dostupnost kurkuminu

Bylo prokázáno, že kurkumin má špatnou biologickou dostupnost, tj. vykazuje nízké hladiny v krevní plazmě a tkáních. Potenciálními faktory, které omezují biologickou dostupnost kurkuminu, jsou nerozpustnost ve vodě, špatná absorpce a rychlý metabolismus. Vzhledem k tomu, že se jedná o sloučeninu se silnými léčebnými účinky, vědečtí pracovníci na celém světě zkoumají různé možnosti, jak biologickou dostupnost kurkuminu zvýšit.

CurcuPrim nabízí řešení

Nový přírodní přípravek CurcuPrim poskytuje velice efektivní formu vstřebávání kurkuminu do lidského organismu a svou vynikající účinností vydatně napomáhá k podpoře lidského zdraví.

Produkt CurcuPrim je založen na vynikajících účincích složky Cureit, na jejíž vývoji se dlouhodobě podíleli vědci ve spolupráci se specialisty z oblasti medicíny a biologie.

Cureit obsahuje kompletní matrici složek kurkumy, díky tomu dochází ke zvýšené využitelnosti a vstřebatelnosti kurkuminu do organismu. Vzhledem k tomu, že tato jedinečná formulace kurkuminu je v krvi a v tkáních obsažena ve větším množství než je tomu u běžných produktů na bázi kurkuminu, je funkční účinnost složky Cureit mnohem vyšší než je účinnost standardních kurkuminových produktů.

CureIt = extrakt z kurkumy

Ve složce Cureit je zachováno úplné přírodní spektrum látek kurkumy, včetně vysokého obsahu kurkuminu. Ten se nachází uvnitř „přírodní matrice kurkumy“, která obsahuje kurkuminosidy společně s bílkovinami, vlákninou, minerály, sacharidy a éterickými oleji.

Využívají se všechny důležité přírodní látky (biopolymery) obsažené v kurkumě, čímž se významně zvyšuje také účinek samotného kurkuminu. Biologická dostupnost kurkuminoidů se díky tomu navýší desetinásobně a přípravek tak získává vynikající léčebné účinky.

Cureit je čistě přírodní

Jednou z přírodních látek nacházejících se v kurkumě je kurkumin, jehož se v matrici nachází až 50%. Patentovaná složka Cureit zajišťuje nejvyšší biologickou dostupnost kurkuminu ve srovnání s ostatními kurkuminovými přípravky na trhu.

Navíc, aktivní složky kurkumy jsou v organismu udržovány 8 krát delší dobu než u jakéhokoliv jiného přípravku obsahujícího kurkumin.

Komplex přírodních látek obsažených ve složce Cureit přispívá k nejvyšší možné bioaktivitě přípravku a k jeho výborným terapeutickým vlastnostem.

Složení Cureitu

Cureit 1 Tobolka 2 Tobolky
250 mg 500 mg
Kurkuminoidy 120,0 mg 240,0 mg
    Kurkumin 81,0% 81,0%
    De methoxy curcumin 14,5% 14,5%
    Bis de methoxy curcumin 3,0% 3,0%
Esenciální oleje  12,5 mg  25,0 mg
Bílkoviny  10,0 mg  20,0 mg
Vláknina  30,0 mg  60,0 mg
Sacharidy  75,0 mg  150,0 mg
Minerály  2,5 mg   5 mg