CurcuPrim

Přírodní antioxidant se silnými protizánětlivými účinky

CurcuPrim je výjimečným produktem, a to zejména díky jedinečné technologii svého zpracování. Obsahuje široké spektrum kurkuminoidů, látek které jsou velmi silnými antioxidanty a které mají pozitivní vliv na lidský organismus. Tyto látky jsou extrahovány z rostliny curcuma longa, jedné z nejzajímavějších rostlin, jež našla své využití jak ve starověké, tak i v dnešní moderní medicíně.

Kurkumin je kvůli své lipofilní povaze špatně biologicky dostupný – v lidském těle se vstřebává velice obtížně. Kurkumin je hlavní součástí složky Cureit, která je obsažena v přípravku CurcuPrim. Složka Cureit je zpracovávána speciální technologií, která umožňuje vytěžit nejvyšší možné hodnoty na indexu biologické dostupnosti kurkuminu. Ve srovnání s ostatními výrobky na trhu patří CurcuPrim k těm, které mají nejvyšší míru využitelnosti a biologické vstřebatelnosti kurkuminu v lidském těle.

Přípravek CurcuPrim vyniká svou vysokou účinností. Obsahuje patentovanou složku Cureit, tj. úplné spektrum přírodních látek nacházejících se v kurkumě.  Součinnost kurkuminu s těmito přírodními složkami kurkumy napomáhá zvýraznit terapeutické vlastnosti přípravku.

Jedinečnost přípravku CurcuPrim

Když příroda léčí

V posledních letech se stále více lidí zajímá o účinky kurkuminu a o jeho blahodárný vliv na zdraví. Kurkumin má široké léčebné účinky a používá se při terapii různorodých zdravotních potíží či poruch. Je to čistě přírodní produkt, jež nezatěžuje lidský organismus žádnými vedlejšími účinky. Kurkumin je silný antioxidant, umožňuje našemu tělu vypořádat se s různými zánětlivými procesy, potlačuje je a napomáhá tak udržovat zdravý chod našeho organismu.

Kurkumin obsahuje bioaktivní flavonoidy, sloučeniny, které se vyznačují silnou antioxidační aktivitou a zabraňují volným radikálům poškozovat buňky.

Přípravek CurcuPrim přispívá ke správné funkci trávicího traktu, kardiovaskulárního systému, nervového systému, pomáhá při hojení a při artritických a alergických zánětech. Kurkumin je antioxidant, který je přímo zodpovědný za ochranu jater a je schopen pomoci i při chronických potížích.

Kurkumin obsažený v přípravku CurcuPrim má vynikající absorpci, což zdůrazňuje jedinečnou kvalitu produktu.

CurcuPrim 1 tobolka
CureIt – curcuma longa extrakt 500 mg
Vitamin D3   10 mcg

CurcuPrim – Složení

Unikátní složky přípravku CurcuPrim

CurcuPrim je výjimečný produkt, který obsahuje Cureit – jedinečné složení obsahující úplné přírodní spektrum kurkumy, se širokou škálou kurkuminoidů a s vysokým obsahem kurkuminu. Vysoký obsah kurkuminu (50%) napomáhá k významnému zvýšení biologické dostupnosti kurkuminoidů, přípravek je tak výborně vstřebatelný a má vynikající léčebné účinky.

Produkt je obohacen o vitamin D3, který uživatelům poskytuje mnoho dalších zdravotních přínosů a zvyšuje účinky kurkuminu.

Úplné spektrum živin

Vysoká biodostupnost

Cureit + Vitamín D3
100% Spektrum kurkumy  thick
Biologicky dostupný kurkumin   thick
Sacharidy   thick
Vláknina   thick
Minerály   thick
Bílkoviny   thick
Vitamin D3   thick

Bez přídavných látek

Bez umělých přísad

CurcuPrim neobsahuje
Chemické látky  cross
Stearáty   cross
Adjuvany   cross
Lipozomy   cross
Biologické podpůrné látky   cross
Micely   cross
Strukturní analoga   cross